Україна посіла третє місце в медальному заліку на жіночому Євро зі спортивної гімнастики europeangymnastics.com

В України - 6 медалей на турнірі.

Доросла та юнацька жіночі збірні України завоювали шість медалей чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики-2020 в турецькому Мерсіні. Чотири з цих медалей - в особистих фіналах в останній змагальний день.

Юніорка Дар'я Лиска стала бронзовою призеркою в опорному стрибку (13.350). Перше місце посіла румунка Ана Барбосу (13.975), а другою стала представниця Болгарії Валентина Георгієва (13.800).

Ще одна представниця України в юніорських змаганнях Даніела Батрона посіла третє місце в багатоборстві, заробивши загалом 49.832 бали. Другою стала румунка Марія Чеплінскі (50.499), а її співвітчизниця Ана Барбосу посіла перше місце з чималим відривом від другої сходинки (54.599).

Серед дорослих українка Анастасія Мотак посіла третє місце в опорному стрибку. В українки 13.850 балів, а срібна призерка, румунка Ларіса Йордаше випередила Мотак лише на 0.025 бала. Перше місце посіла угорська гімнастка Софія Ковач (14.050).

Також Мотак завоювала "бронзу" в вправах на колоді. Вона показала підсумковий результат у 13.100 балів, маючи при цьому 0.100 бала штрафу. "Золото" та "срібло" забрали представниці Румунії - Ларіса Йордаше (14.000) та Сільвіана Сфірінгу (13.800).

Відео виступу Анастасії Мотак

Загалом, доросла збірна України (1 "золото", 2 "бронзи") посіла третє місце в загальному медальному заліку, а юніорки (1 "срібло", 2 "бронзи") поділили друге місце з Угорщиною.