Контрольне тренування команди "Б" з біатлону: результати

Контрольне тренування команди "Б" з біатлону: результати Дмитро Євенко

Ірина Петренко (Варвинець) та Артем Тищенко - найкращі на контрольному тренуванні.

Команда "Б" українського біатлону, яка продовжує підготовку до чемпіонату України в Буковелі, провела контрольне тренування - спринтерські гонки. Про це повідомляє XSport.

За кожен неточний постріл нараховувалося 25 секунд штрафу, штрафних кіл спортсмени не бігли.

Переможницею у жіночій гонці стала Ірина ПетренкоДівоче прізвище Варвинець, яка на 17 секунд випередила Надію Бєлкіну. Третя позиція - у Анни Кривонос.

Результати жіночого контрольного тренування

1. Ірина Петренко (1+1) 22:56
  2. Надія Бєлкіна (1+2) +0:17
  3. Анна Кривонос (1+2) +0:57
  4. Юлія Городна (1+1) +1:09
  5. Анна Разказова (2+1) +1:16

На восьмому місці фінішувала Олександра Меркушина - у неї п'ять неточних пострілів (4+1) та 2 хвилини 40 секунд відставання.

Переможцем у чоловічій гонці став Артем Тищенко. Друге місце у Андрія Доценка, третій - Руслан Бригадир.

Як відбувається підготовка до чемпіонату України в Буковелі

• З ладу вийшли електронні біатлонні установки на стрільбищі, які встановили фінські спеціалісти. Тому спортсмени стріляють по паперових мішенях - по них стріляли і під час контрольного старту.
  • Початок чемпіонату України - понеділок, 21 грудня.