Дівчата з Донеччини вибороли призові місця на чемпіонаті світу з боротьби

Дівчата з Донеччини вибороли призові місця на чемпіонаті світу з боротьби ДонОДА

Спортсменки з Донецької області Аліна Бережна та Катерина Зелених стали бронзовими призерками індивідуального Кубку світу з трьох стилів боротьби,  який пройшов у Белграді (Сербія).

Про це повідомляє ДонОДА.

Кубок світу з трьох стилів боротьби у зв’язку з пандемією коронавірусу був покликаний замінити традиційний чемпіонат світу.

Донецьку область у складі збірної України успішно дві спортсменки – досвідчена Аліна Бережна та дебютантка міжнародних змагань серед дорослих Катерина Зелених.

Дівчата з Донеччини вибороли призові міста на чемпіонаті світу з боротьбиДонОДА

Дівчата з Донеччини вибороли призові міста на чемпіонаті світу з боротьби

Заслужений майстер спорту України, Аліна Бережна провела три поєдинки у ваговій категорії 68 кг. У півфіналі за рахунком 6:6 програла за рішенням суддів. Але у боротьбі за "бронзу" виграла достроково.

19-річна Катерина Зелених із Бахмута отримала звання майстра спорту України і була включена до складу обласної. Змагалася у категорії 59 кг. У фінальному бою здобула дострокову перемогу з рахунком 10:0.

У повідомленні додається, що всього в Сербії жіноча збірна України отримала шість медалей (1 золоту, 1 срібну та 4 бронзових), і це дозволило нам посісти 2 місце в загальнокомандному заліку серед 27 країн.