У Полтаві відсторонили керівницю дитячої лікарні

У Полтаві відсторонили керівницю дитячої лікарні

У Полтаві відсторонили керівницю дитячої лікарні UA Полтава

«Я не тримаюся за посаду». Так прокоментувала Суспільному своє відсторонення від посади керівниця Полтавської дитячої лікарні Лариса Савченко. Щодо неї розпочали службове розслідування. Воно пов’язане із ремонтом відділення онкогематології. Гроші на це збирали волонтери.

"Я повинна взагалі розібратись з цією ситуацією: наскільки це законно, чи незаконне це відсторонення. Ходить чи не ходить мені на роботу. Оплачується чи не оплачується вона..."

Ларису Савченко тимчасово відсторонили від посади керівниці дитячої лікарні Полтави. А все через ремонт в оногематологічному відділенні лікарні. Гроші на нього збирали волонтери та батьки, чиї діти померли від раку. Про це у міськраді дізналися з Інтернету, говорить заступниця міського голови Полтави Світлана Нестуля.

Світлана НестуляUA Полтава

Світлана Нестуля

«Коли ми побачили цю інформацію і зрозуміли, що батьки збирають і на вікна, і на двері. А в цьому році виділялися кошти з бюджету на ремонт вікон. Це неправильно. В минулому році було виділено 1,6 мільйони грн. З них реалізовано 1,447 мільйонів грн. Ми думаємо, що за залишок можна було відремонтувати і вікна у цих палатах».

У Полтаві відсторонили керівницю дитячої лікарніUA Полтава

У Полтаві відсторонили керівницю дитячої лікарні

Щодо цього представники міськради проводять службове розслідування. Воно триватиме до 6 березня

Вікторія ЛозаUA Полтава

Вікторія Лоза

Заступниця начальника міського управління охорони здоров’я Вікторія Лоза, каже: «Проблема в тому, що батьки і люди збирали кошти на те, що має робитися за бюджетний кошт. І на це закладаються щороку кошти. Просто їх правильно треба розподіляти. Задача комісії виявити, в чому проблема і усунути її. Тобто змінити механізм і щоб у подальшому такого не повторювалося».

У Полтаві відсторонили керівницю дитячої лікарніUA Полтава

У Полтаві відсторонили керівницю дитячої лікарні

Ремонт у відділенні лікарні волонтери розпочали у червні минулого року. Він триває і нині. Вже відремонтували маніпуляційну та ігрову кімнату, а також 5 палат. Також – замінили 6 вікон і стільки ж дверей.

Одна з ініціаторок ремонту відділення Марина Кольвашенко, дитина якої тут лікувалася. Свою позицію щодо події вона опублікувала у Фейсбуці.

Відсторонена керівниця лікарні Лариса Савченко говорить, що гроші на заміну вікон міськрада виділила у жовтні. І на них в лікарні замінили 104 вікна.

Лариса СавченкоUA Полтава

Лариса Савченко

Відсторонена керівниця дитячої лікарні Полтави Лариса Савченко каже: «Якщо говорити за онкогематологічне відділення то волонтери там почали все робити ще влітку, розумієте? І вони там капітальний повний ремонт робили і вікна міняли теж. А кошти нам на вікна виділили пізніше. Неодноразово у нас були керівники і начальник управління охорони здоров’я і Нестуля Світлана Іванівна теж. Ще влітку цей ремонт сприймався нормально і ніяких зауважень до нас не було».

Контракт з Ларисою Савченко був укладений до березня цього року. Поки її обов’язки виконує заступник із медчастини.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди