"Не той біг, до якого я звик, але уже значно краще". Дмитро Підручний - про шосте місце в спринті

"Не той біг, до якого я звик, але уже значно краще". Дмитро Підручний - про шосте місце в спринті

Ексклюзивно
"Не той біг, до якого я звик, але уже значно краще". Дмитро Підручний - про шосте місце в спринті AP

Ексклюзивний коментар Дмитра Підручного для Суспільне Спорт.

Спринт на четвертому етапі Кубка світу з біатлону став найкращим у сезоні для українських біатлоністів. Зокрема, Антон Дудченко продемонстрував найкращий результат у кар'єрі, а Дмитро Підручний - уперше у сезоні потрапив у топ-6.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ВІДЕО ЧОЛОВІЧОГО СПРИНТУ

Капітан збірної України Підручний закінчив гонку на шостому місці. За тиждень до того він показав у спринті 74-й результат (після чого розкритикував головного тренера, а потім вибачився).

Читайте також: Юрай Санітра - про шосте місце Підручного та результат України в чоловічому спринті

До цього старту у Дмитра було 9 очок в загальному заліку Кубка світу, тепер - 47. За одну гонку він набрав 38 очок.

Суспільне Спорт поспілкувалося з Дмитром Підручним після цього результату. Ось що він сказав.

"Запорукою успіху стали хороша стрільба та хороший (досить непоганий як на теперішній час) хід. А ще дуже добре працювали лижі, дякую сервісу за це - це теж одна із запорук успіху. Я зібрався на стрільбі, перший нуль у сезоні. Старався акуратно стріляти, тому що в Гохфільцені досить складний підхід до стрільбища - нелегко стріляти. Наче й вітру не було, але багато промахів у гонці було".

Що стосується лижного ходу, то Дмитро Підручний не вважає це оптимальним результатом, але називає його значним кращим, ніж було раніше у цьому сезоні.

"Не скажу, що це був той біг, який я звик бачити від себе минулого сезону, але значно краще, ніж у попередніх гонках. Маленькими кроками рухаємося вперед. Думаю, що ці проблеми, які були, залишилися позаду, а результати будуть тільки рости. Загалом норвежці дуже сильно виділяються ходом на фоні інших, за чистим ходом - п'ять норвежців у лідерах".

Дмитро Підручний не вважає, що проблеми з акліматизацією стали причиною невдалих результатів на старті сезону. Хоча й не заперечує, що це фактор міг мати вплив на показники спортсменів.

"Можливо, були проблеми з акліматизацією, оскільки ми не були на такій досить великій висоті, тому можливо тиждень тому була акліматизація. Але перші старти сезону в Контіолахті - там теж не все було добре, тому скидати усе на акліматизацію неможливо. Цей результат додає мені впевненості, дає змогу думати, що рухаємося у правильному напрямку. Що проблеми вирішуємо правильно".

Календар четвертого етапу Кубка світу: розклад

  • П'ятниця, 18 грудня, 15:15. Жінки, спринт (7,5 км)
  • Субота, 19 грудня, 14:00. Чоловіки, гонка переслідування (12,5 км)
  • Субота, 19 грудня, 16:00. Жінки, гонка переслідування (10 км)
  • Неділя, 20 грудня, 13:00. Чоловіки, мас-старт (15 км)
  • Неділя, 20 грудня, 15:25. Жінки, мас-старт (12,5 км)

Дивитися біатлон в Україні можна на сайті Суспільне Спорт та телеканалі UA: Перший.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол