"Тримай". "Океан Ельзи" випустив нову пісню і музичний кліп

"Тримай". "Океан Ельзи" випустив нову пісню і музичний кліп

"Тримай". "Океан Ельзи" випустив нову пісню і музичний кліп

17 грудня на офіційному YouTube каналі гурту з'явився новий кліп на другий синґл з майбутнього альбому. Пісня отримала назву "Тримай", а до студійного запису доєднався оркестр "Віртуози Києва".

За словами лідера команди Святослава Вакарчука, пісня була написана ще у лютому цього року – до початку карантинних обмежень. За 2-3 репетиції був створений демо-запис, після всі музиканти гурту зібрались для запису на студії. До роботи запросили навіть оркестр "Віртуози Києва".

Також Вакарчук зазначив, що у новому, десятому повноформатному альбомі буде достатньо експериментів зі звучанням, проте "Тримай" – це пісня в дусі класичних "Океанів Ельзи". "Ми свідомо робити її такою. Фактично – це крик душі, одягнений у краще музичне "океанівське" вбрання", – розповідає лідер гурту.

Кліп до пісні зняв український режисер Андрій Кириллов. За його словами, вперше почувши пісню, він чітко побачив історію того, що у важкий момент життя поруч має опинитися та людина, на яку ти можеш покластись.

Нагадаємо, що 27 листопада лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук представив нову ліричну пісню "Знову". Сингл став першим в новому авторському проєкті музиканта під назвою "Оранжерея".

Читайте також

Чому українці масово слухають російські пісні та чи можна це змінити

Антологія українського альбому. Гурт Океан Ельзи

"Ми грали це першими". Які хіти відкрило UA: Радіо Промінь

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше