Склад збірної України на жіночий чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики

Склад збірної України на жіночий чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики europeangymnastics.com

Україну представлять п'ять гімнасток.

Жіноча збірна України виступатиме на 33-му чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходитиме з 17-го до 20-го грудня (четвер-неділя) в турецькому Мерсіні.

Жіноча збірна України виступатиме в такому складі:

• Анастасія Мотак, Ангеліна Радівілова, Діана Варінська, Анастасія Бачинська, Єлизавета Губарєва.

Серед юніорок Україну представлятиме чотири гімнастки:

• Вікторія Іваненко, Даніела Батрона, Юлія Касьяненко, Дар'я Лиска.

Усього на Євро виступатиме 16 країн. У змаганнях братиме участь 88 гімнасток: 46 дорослих та 42 юніорки.

• 11:00 - 14:00 - Індивідуальні фінали серед юніорівлих

Пряму трансляцію фіналів серед дорослих можна буде дивитися тут.

Як українки виступили на попередньому Євро зі спортивної гімнастики

На 32-му чемпіонаті Європи-2018, який проходив у шотландському Глазго, українки не змогли заробити жодної медалі серед дорослих та юніорок. Тоді в дорослих змаганнях перше місце в загальному заліку посіла Італія (4 "золото", 2 "срібло" та 1 "бронза").

Найкращий результат жіночої збірної України на тому Євро - п'яте місце у командному багатоборстві.

Як виступила чоловіча збірна України на Євро зі спортивної гімнастики-2020

Раніше чоловіча збірна України здобула чотири медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики-2020, який проходив у турецькому Мерсіні. В активі дорослої збірної - два "золота", одне "срібло" та "бронза". Окрім того, Україна уперше в історії виграла командне "золото" Євро зі спортивної гімнастики

Юніорська збірна України завоювала 11 медалей на чемпіонаті Європи-2020 зі спортивної гімнастики. В активі збірної України - 5 золотих, 5 срібних та 1 бронзова нагорода.

Найкращий виступ серед українців був у Іллі Ковтуна, який забрав чотири "золота" в індивідуальних дисциплінах та одну золоту медаль в командному змаганні. В його активі також одне "срібло".

Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс