Львів'яни увійшли до рейтингу найкращих науковців світу

Львів'яни увійшли до рейтингу найкращих науковців світу

Львів'яни увійшли до рейтингу найкращих науковців світу

Вісім львівських вчених увійшли до списку ТОП 2% найкращих науковців світу за 2019 рік. Про це повідомив на Facebook-cторінці директор обласного департаменту освіти та науки Олег Паска.

Аналітики Стенфордського університету і видавництва Elsevier та SciTech Strategies оприлюднили Рейтинг ТОП 2% науковців світу за 2019 рік, до якого увійшло 85 українців.

Академічну Львівщину в цьому рейтингу представили 8 науковців, серед яких 6 вчених НУ «Львівська Політехніка» та по одному представнику від Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я. С. Підстригача.

До топу ввійшли такі львів'яни :

  • Висоцька Вікторія Анатоліївна (кафедра інформаційних систем та мереж, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Національний університет «Львівська політехніка»).
  • Кирчей Іван Ігорович (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача)
  • Шаховська Наталія Богданівна (кафедра систем штучного інтелекту, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Національний університет «Львівська політехніка»).
  • Пукач Петро Ярославович (кафедра обчислювальної математики та програмування, Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Національний університет «Львівська політехніка»).
  • Литвин Василь Володимирович (кафедра інформаційних систем та мереж, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Національний університет «Львівська політехніка»).
  • Лесик Роман Богданович (кафедра фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького).
  • Нитребич Зіновій Миколайович (кафедра вищої математики, Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Національний університет «Львівська політехніка»).
  • Клим Галина Іванівна (кафедра спеціалізованих комп’ютерних систем, Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, Національний університет «Львівська політехніка»).

Повний список вчених, які увійшли до престижного рейтингу ТОП 2%, можна знайти за цим посиланням.

Проєкт ТОП 2% оцінює наукові досягнення дослідників за наукометричними показниками, беручи до уваги індекс ГіршаІндекс Гірша - показник впливовості науковця, наукового закладу або наукового журналу, заснований на кількості публікацій та їх цитуваннях., кількість цитат або позицію у списку авторів. Список налічує більше 160 тисяч вчених з усього світу, які розподілені за 22 науковими напрямками.

Читайте також: Львівська лікарка написала диктант єдності без жодної помилки. Що про неї відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди