"Вартові", "Хлопаки" та інші. Барак Обама назвав улюблені серіали

"Вартові", "Хлопаки" та інші. Барак Обама назвав улюблені серіали

"Вартові", "Хлопаки" та інші. Барак Обама назвав улюблені серіали АР

Колишній президент США Барак Обама розповів, які серіали дивиться, коли йому потрібна перерва. У список улюблених шоу екслідера увійшли "Хлопаки", "У кращому світі", "Вартові" та "Краще подзвоніть Солу". Про це пише Entertainment Weekly.

Обама пояснив, що любить "Краще подзвоніть Солу" за його "чудових персонажів і дослідження темної сторони американської мрії", а "У кращому світі" вважає мудрим і милим поєднанням дурної комедії з серйозними філософськими питаннями.

"Вартові" і "Хлопаки" опинилися в його списку за те, як "перевертають з ніг на голову уявлення про супергероїв, щоб оголити проблеми раси, капіталізму і того, як корпорації та засоби масової інформації спотворюють реальність".

Творці обраних Обамою шоу відреагували на його похвалу в Twitter:

"Можна я назавжди залишуся в тому віці, коли дізнався, що президент Обама дивиться "Хлопаків", – написав у своєму Twitter Джек Генрі Куейд, який зіграв одну з головних ролей в серіалі The Boys.

"Коли я вперше почула, що Бараку Обамі сподобався "У кращому світі", я впала на підлогу. Серйозно", – розповідає Д'Арсі Карден, акторка-героїня The Good Place.

Читайте також

Як скласти святковий плейлист, який сподобається всім друзям

Білл Гейтс порадив 5 хороших книг, які прочитав у поганому 2020 році

Найпопулярніші художні та документальні серіали 2020 року за версією IMDb

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше