Австралієць заробляв на договірних матчах настільного тенісу в Україні. Його викрили і заарештували

Австралієць заробляв на договірних матчах настільного тенісу в Україні. Його викрили і заарештували

Австралієць заробляв на договірних матчах настільного тенісу в Україні. Його викрили і заарештували AP Images

Таким чином австралієць заробив понад 500 тисяч доларів.

Поліція Нового Південного Вельсу (штат в Австралії) заарешувала 40-річного Адама Гріна. Його звинувачують в участі у міжнародному синдикаті, який займався ставками на договірні матчі з настільного тенісу. Про це повідомляє австралійське видання 9News.

За інформацією австралійських ЗМІ, сума заробітку синдикату на договірних матчах з настільного тенісу - близько 500 тисяч доларів.

Адам Грін - колишній професійний гравець у настільний теніс - робив ставки на договірні матчі в Україні. Як пояснює поліція штату НПВ, він використовував "інсайдерські зв'язки для отримання інформації про матчі з настільного тенісу в Україні, які мали визначений результат". Тобто Адам Грін ще до початку матчу знав, як він завершиться.

Ставки в австралійських букмекерських конторах були зроблені з різних аккаунтів, кілька з яких - безпосередньо належать Адаму Гріну.

За результатами матчів Грін надсилав грошові перекази "людями дуже-дуже близьким до цих матчів з настільного тенісу в Україні". За інформацією поліції, Грін надіслав в Україну близько 250 тисяч доларів - ще 250 тисяч він залишив.

Поліця провела кілька обшуків, під час яких знайшли електронну документацію щодо ставок та 12 тисяч доларів готівкою. Після цього Адама Гріна було заарештовано у нього вдома.

Розгляд справи у суді призначений на 28 січня 2021 року. Якщо буде доведена вина Гріна, йому загрожує до 20 років ув'язнення.

Ще у червні американський Forbes випустив матеріал про аномальні ставки на український турнір з настільного тенісу Setka Cup. Чи не щодня у цьому турнірі проводять кілька сотень матчів, більшість з яких доступна для онлайн-ставок.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлонФутбол