Гурт YUKO оголосив про розпад і випустив останню пісню

Гурт YUKO оголосив про розпад і випустив останню пісню

Гурт YUKO оголосив про розпад і випустив останню пісню

16 грудня дует YUKO святкує свій четвертий день народження — і саме в цей день гурт оголосив про припинення творчої діяльності. На прощання YUKO порадували фанів новою піснею "Можна, да можна". Про це стало відомо зі звернення до слухачів на сторінці в Facebook.

Гурт YUKO збирає фольклорні тексти та наспівує їх під драйвову електроніку. Їх часто називають фолк-рейв-гуртом. Проте 2020 рік став для учасників дуету Юлії Юріної та Стаса Корольова переломним. "Дві творчі голови, які раніше створювали щось унікальне – більше не можуть подружитися. Настав час прощатися", – зазначено у зверненні до фанатів.

Також музиканти відзначили, що тепер починається їхня нова глава у творчості: "Тепер YU і KO можна й окремо. Ми не залишаємо вас назавжди, ми продовжуємо творити та створювати нову музику... на прощання представляємо останню пісню групи YUKO – "Можна, так можна", – підсумував дует.

Нагадаємо, що дует YUKO виступав під час новорічного концерту на суспільному телеканалі UA:Культура. Подивитися їх (та багатьох інших музикантів) ви можете на сайті Суспільне Культура в розділі "Концерти".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше