Аварійні дерева на Курчатова: хто і коли за них візьметься

Аварійні дерева на Курчатова: хто і коли за них візьметься

Аварійні дерева на Курчатова: хто і коли за них візьметься undefined

На аварійні дерева вздовж стежки на вулиці Курчатова у Рівному скаржиться частина жителів прилеглих будинків. Йдеться про ділянку в напрямку перехрестя з вулицею Енергетиків. Частину аварійних тополь працівники Тресту зеленого господарства там зрізали минулої осені.

Жителі Рівного скаржаться на аварійні дереваundefined

Це стежка на вулиці Курчатова. Цією дорогою Іванна Сорока ходить щодня. Каже: більше року тому після негоди на одній із тополь тріснула гілка. З того часу її так ніхто і не зрізав. Додає:

– Кожного дня ходжу цією стежкою і переживаю, щоб ця гілка не впала комусь на голову. Наскільки я знаю, то ця гілка півтора роки тут тріснута.

Частину дерев, які ростуть вздовж стежки, працівники тресту зеленого господарства зрізали в минулому році. Тоді, каже Іванна, просила їх прибрати і цю аварійну тополю.

– Приблизно два місяці тому працівники Тресту зеленого господарства обрізали на початку посадки дерева. Я два рази до них підходила, зверталася, що є тріснута гіляка в посадці, щоб вони її зрізали. Вони мені відповіли: добре зріжемо, будемо зрізати всю посадку. Але потім вони перестали різатти і гіляку так ніхто і не зрізав, – додає рівнянка Іванна Сорока.

Рівнянка Юлія Дякович:

– Розчищають перед Пасхою, або виборами. Оце осінню зрізали дерева. Гарні зрізали, а оці пару гілляк залишили.

Тополі, які зрізали на початку стежки, каже головний інженер Тресту зеленого господарства Олександр Кравчук, були аварійними. З його слів, роботи по обрізці дерев на цій ділянці продовжать в цьому році після того, як управління житлово-комунального господарства проведе тендер на ці роботи. Додає телефоном:

– Якщо виграємо тендер, то обов'язково зріжемо, а ні – то інші фірма. Бо на них вже є дозволи. Вони заявлені. Просто там дуже великий об'єм робіт і проблеми в тому, що, по-перше, рух, по-друге – ідуть лінії електропередач, інтернет, – дуже багато. Тому ми кусочкам робили. Найбільш аварійні, які йшли від "Фоззі", ми зняли. Залишилося там, я не пам'ятаю, 8 чи 6 дерев. А було – 28.

Авторка: Тетяна Климчук

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди