"Житлобуд-2" вилетів з жіночої Ліги чемпіонів за правилом виїзного голу

"Житлобуд-2" вилетів з жіночої Ліги чемпіонів за правилом виїзного голу kff.kz

Харків'янки вперше в грали в 1/16 фіналу.

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Чемпіонів серед жінок сезону-2020/2021 харківський "Житлобуд-2" програли казахстанському "БІІК-Казигурту".

На початку матчу небезпечений момент створила Роксолана Кравчук - українка пробила по воротах і влучила в рамку, але після того ініціативою заволоділи суперниці.

В середині першого тайму Катерина Самсон відбила удар Гульнари Габелії. Але на 35-й хвилині Каміла Кульмагамбетова відкрила рахунок у матчі.

Вже в другій 45-хвилинці харків'янки почали тиснути на ворота суперниць. На 67-й хвилині Анастасія Сірмай влучила в поперечку. "Житлобуду-2" так і не вдалося зрівняти рахунок у матчі.

У підсумку, 1:0 - перемога "БІІК-Казигурта" та виліт українок із 1/16 фіналу жіночої Ліги чемпіонів.

"Житлобуд-2" вилетів за правилом виїзного голу: за сумою двох матчів рахунок 2:2, але представниці Казахстану забили один гол в Україні.

Тому, команда Наталії Зінченко завершила виступи в Лізі чемпіонів, вперше вийшовши до 1/16 фіналу.

Жіноча Ліга чемпіонів-2020/2021. 1/16 фіналу. Матч-відповідь

"БІІК-Казигурт" (Казахстан) - "Житлобуд-2" (Україна) - 1:0

Гол: Кульмагамбетова, 35.

Який шлях "Житлобуд-2" подолав у Лізі чемпіонів

• У першому кваліфікаційному раунді харків'янки розбили вірменський "Алашкерт" (9:0).
  • На стадії плей-оф "Житлобуд-2" у Боснії і Герцоговині обіграв столичний "Сараєво-2000" (2:0).
  • На першій стадії основної сітки харків'янки обіграли "БІІК-Казигурт" в першому матчі (2:1), але в другій зустрічі поступилися з рахунком 0:1.

• Фінал жіночої Ліги чемпіонів пройде 16-го травня 2021-го року в шведському Гетеборзі на стадіоні "Гамла Уллеві".
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start