У центрі Києва продають пам'ятку архітектури за 55 млн гривень

У центрі Києва продають пам'ятку архітектури за 55 млн гривень

У центрі Києва продають пам'ятку архітектури за 55 млн гривень

У центрі Києва неподалік від станції метро "Арсенальна" продають триповерхову будівлю кінця 19 століття, яка має статус пам'ятки архітектури. Про це повідомляється в оголошенні на сайті електронної системи державних закупівель Prozorro.Продажі.

Згідно з даними системи закупівель, аукціон планують провести 28 грудня. Стартова ціна – 55 мільйонів гривень, а мінімальний крок аукціону становить не менше 550 тисяч гривень. Будівля на аукціон виставила компанія "Інвестохіллс Веста".

У 2015 році в будівлі зробили косметичний ремонт. У ній є офісні приміщення. Також зазначено, що у приміщенні можна зробити перепланування, оскільки внутрішні стіни – тимчасово встановлені. Продавець вказує, що офіси в будівлі здаються за ціною 10 доларів за квадратний метр. Станом на 15 жовтня вакантність приміщень становила 0%.

Що відомо

  • Триповерховий маєток на вулиці Івана Мазепи, 10 у 1885 році побудували за проєктом відомого архітектора Володимира Ніколаєва (пам'ятник Богдану Хмельницькому, садиба Федора Терещенка та інші). Загальна площа становить 1468 кв. метрів.
  • Згідно із Законом України "Про охорону культурної спадщини" будь-які ремонтні роботи у приміщеннях чи будівлях, які є пам'ятниками архітектури, можна проводити тільки з письмової згоди відповідних органів виконавчої влади (зокрема, міської державної адміністрації).
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше