Світоліна нарікає на організаторів Australian Open через забруднене повітря

Світоліна нарікає на організаторів Australian Open через забруднене повітря

Світоліна нарікає на організаторів Australian Open через забруднене повітря WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна перед стартом в основній сітці турніру Великого шолома в Мельбурні поскаржилася на жахливі умови, з якими доводиться стикатися учасникам.

У своєму Твіттері Світоліна опублікувала світлину з офіційними даними про рівень забруднення повітря в Мельбурні, який у зв'язку з вируванням пожеж значно перевищує норми.

"Чому ми маємо чекати, коли станеться щось погане, аби почати діяти?", – звернулася спортсменка до організаторів турніру.

14 січня стартували матчі кваліфікації Australian Open, де низка спортсменів поскаржилася на умови проведення змагань. Зокрема, через проблеми з диханням з турніру була змушена знятися словенська тенісистка Даліла Якупович, якій стало зле під час матчу зі швейцаркою Штефані Фьогер. На головний біль нарікає й українка Катаріна Завацька.

Як відомо:

  • В основній сітці на Australian Open виступлять 5 українок: Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Леся Цуренко, Катерина Бондаренко та Катерина Козлова. Єдиним серед чоловіків в Австралії зіграє Сергій Стаховський, який стартує з кваліфікації.
  • Новий сезон 5-та ракетка світу Еліна Світоліна розпочала розгромною поразкою.
Категорії