Збірна Норвегії з біатлону провела вимушену заміну в складі перед четвертим етапом Кубка світу АР

23-річний Александер-Ф'єльд Андерсен дебютує у новому сезоні.

Збірна Норвегії з біатлону провела вимушену заміну в складі своєї чоловічої команди. Про це повідомив Nettavisen.

Замість травмованого Ерленна Бьонтегора на четвертий етап Кубка світу у складі норвежців заявлений 23-річний Александер-Ф'єльд Андерсен.

За словами спортивного директора збірної Норвегії Пер-Арне Ботнана, Бьонтегор пропускатиме, як мінімум, наступний етап у Гохфільцені через проблеми зі спиною.

Саме через проблеми зі спиною Ерленн Бьонтеггор не вийшов на старт у чоловічій гонці переслідування на третьому етапі (показав у спринті місце у топ-30). Після того не потрапив до складу естафетної команди.

"Ерленн залишається в Австрії з командою, щоб отримати необхідне йому лікування. За ним добре стежать, і він їде додому, як і планувалося, перед Різдвом", - заявив Ботнан.

Місце Бьонтегора у складі мав зайняти Сіверт Баккен, але в нього проблеми з фібриляцією серця, а наступним у списку на заміну був саме Александер.

Александер-Ф'єльд здобув перемогу та посів друге місце в останніх стартах у Кубку Норвегії. Також він брав участь у семи гонках Кубка світу минулого сезону - його найкращий результат - 27 місце (гонка переслідування, Гохфільцен-2019).

Також у минулому сезоні Александер виграв дві медалі на чемпіонаті Європи у Раубічах: "бронза" у змішаній естафеті, "бронза" у спринті. Норвежець показував кращі результати в Білорусі, ніж Штурма Легрейд, який наразі перебуває на п'ятому місці в загальному заліку.

Склад збірної Норвегії на четвертий етап Кубка світу

• Жінки: Тірілл Екгофф, Емілі Калкенберг, Каролін Кноттен, Іда Лієн, Марте Олсбю Ройселланд, Інгрід Тандреволл;
  • Чоловіки: Александер-Ф'єльд Андерсен, Йоганнес Бьо, Тарьєй Бьо, Ветле Крістіансен, Йоганнес Дале, Штурла Легрейд.

Наступний етап Кубку світу з біатлону пройде також в австрійському Гохфільцені. Етап розтягнеться на чотири дні.