Житомирські паракаратисти виграли три золоті медалі на Чемпіонаті Європи з карате Фейсбук

Четверо вихованців житомирського клубу "Додзе" взяли участь в онлайн-Чемпіонаті Європи з паракарате – 1st EU online Inclusive-Karate-Global Championship і вибороли 3 золоті медалі.

Про це Суспільному розповів тренер житомирського клубу "Додзе" Олексій Мінаєв. За його словами, представники "Додзе" увійшли до складу команди паракаратистів Української федерації карате. За умовами участі в онлайн-Чемпіонаті кожен спортсмен надсилав відео з демонстрацією формального комплексу ката. В результаті спортсмени з інвалідністю клубу "Додзе" вибороли три золоті нагороди та одне 4 місце. З-поміж переможців: Данило Зелінський, Божена Ярмолінська та Кіріл Довбня.

Житомирські паракаратисти виграли три золоті медалі на Чемпіонаті Європи з каратеФейсбук

Україну представляли 28 спортсменів з Києва, Житомира, Маріуполя, Львова та Сум. Загалом турнір зібрав близько 200 каратистів з 17 країн світу. Медалі виборювали в 26 категоріях.

Команда паракаратистів України посіла перше загальнокомандне місце. Спортсмени України здобули 7 золотих нагород, 6 срібних та 2 бронзові медалі.