"Це був непростий час". Даяна Ястремська розповіла, як захворіла на коронавірус

"Це був непростий час". Даяна Ястремська розповіла, як захворіла на коронавірус

"Це був непростий час". Даяна Ястремська розповіла, як захворіла на коронавірус wsopen.com

Українська тенісистка перехворіла на COVID-19.

Тенісистка розповіла, що пішла на самоізоляцію в Дубаї і консультувалася з лікарями з України. Про це вона повідомила в своєму "Інстаграмі".

Даяна написала, що протягом двох тижнів вона не тренувалася, але зараз повністю одужала і націлена почати передсезонну підготовку.

"Це був непростий для мене час. Прилетіла в Дубай з хорошим настроєм, на два дні раніше ніж моя команда, і знаєте що? Коли я прилітала, все було добре, результат на COVID-19 був негативним, і через два дні я захворіла", - заявила тенісистка.

За її словами, вона одразу ж пішла на ізоляцію, а почувала себе погано.

"Я відразу ж пішла на самоізоляцію, і навіть не встигла зустріти тренерів! Симптоми були дуже дивними, почувала себе дійсно дуже погано! Після кількох тестів, я повільно почну входити в тренувальний процес... Хочу подякувати своїм лікарям з України, які мене вели! Хочу сказати спасибі своїй команді, за підтримку, допомогу, і що були поруч зі мною! Будьте обережні", - додала Ястремська.

У Дубай Даяна Ястремська полетіла, аби готуватися до нового тенісного сезону. Сезон 2020-го року українка завершила на 29-му місці в світовому рейтингу WTA.

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start