Росіянин Кремльов став президентом АІВА. Україна підтримала його кандидатуру

Росіянин Кремльов став президентом АІВА. Україна підтримала його кандидатуру

Росіянин Кремльов став президентом АІВА. Україна підтримала його кандидатуру Insidethegames

За нього проголосували 86 країн.

На онлайн засіданні Конгресу Міжнародної федерації любительського боксу (АІВА) проголосували за нового президента АІВА: ним став росіянин Умар Кремльов. Про це повідомив офіційний сайт Федерації боксу України.

Що сталося

Кремльова обрали головою АІВА на наступні чотири роки. Його кандидатуру підтримала переважна кількість країн зі 155, які загалом брали участь у голосуванні.

У заключному турі голосування Умар Кремльов набрав 86 голосів - для перемоги було необхідно отримати 77. Серед тих, хто проголосував за росіянина була й Україна.

Друге місце посів нідерландець Борис Ван дер Ворст (45 голосів), а чинний очільник АІВА Мухаммед Мустасан набрав 19 голосів.

Читайте також: Україна та ще 4 країни закликали представника Росії балотуватися на пост президента AIBA

Голова пресслужби ФБУ Олександр Подаваленко прокоментував рішення України голосувати саме за росіянина.

"Що стосується виборів, то ми підтримали того кандидата, хто не на папері та без порожніх слів й обіцянок, а своїми діями допоміг AIBA встояти на плаву в найгірший час. Хто реально підставив плече, а не просто поради роздавав", - зазначив Подаваленко.

За його словами, не можна "рубати з плеча" в міжнародній роботі.

"За порадами будемо звертатися в разі потреби. Рубати з плеча - це не про міжнародну роботу. З багатьма підходами, які озвучуєте ви, то можна взагалі зав'язувати міжнародні поїздки і виступи, щоб тільки не перетинатися з російськими. А Казахстану, Англії, Ірландії, Ірану, Румунії та ряду інших країн, з ким наших бійців засуджували, взагалі оголошувати бойкот на державному рівні", - додав голова пресслужби ФБУ.

Раніше стало відомо, що Україна разом із Сербією, Колумбією, Парагваєм та Соломоновими островами виступили з заявами про прохоання Кремльова висунутися на пост голови АІВА.

Лист-звернення України було опубліковано на сайті Champion.com.ua. У ньому президент української федерації боксу Володимир Продивус називає росіянина "другом" та "найкращим кандидатом".

Хто такий Умар Кремльов

Умар Кремльов - російський спортивний функціонер та генеральний секретар Федерації боксу Росії. Із 2018-го року - член виконкому АІВА, також є віце-президентом Європейської федерації боксу.

У травні 2020-го року Кремльов пропонував Олександру Усику та Василю Ломаченку прийняти російське громадянство.

У 2013-му році Умар Кремльов вступив у ряди байкер-клуба "Нічні вовки". Його учасники відомі своєю антиукраїнською позицією, але пізніше покинув його.

Що відомо

  • Колишній президент AIBA, узбек Гафур Рахімов, склав повноваження у березні 2019 року. Останні 18 місяців боксерська організація існує з виконуючим обов'язків президента.
  • У 2019 році МОК припинив повноваження AIBA як ключової організації аматорського боксу, забравши від неї будь-який бокс в Олімпійських іграх.
  • Усього в цьогорічних виборах участь брали сім зареєстрованих кандидатів, а саме: Рамі Аль-Масрі (Німеччина), Анас Аль-Отаіба (ОАЕ), Борис Ван дер Ворст (Нідерланди), Умар Кремльов (Росія), Сулейман Мікаілов (Азербайджан), Мухамед Мустасан (Марокко), Домінго Солано (Домініканська Республіка). Проте, двоє кандидатів із Німеччини та Домініканської Республіки в підсумки зняли свої кандидатури.  
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс