Ялинку та сніговика з металолому встановили у Знам'янці

Ялинку та сніговика з металолому встановили у Знам'янці

Ялинку та сніговика з металолому встановили у Знам'янці
Оригінальне

Металеву ялинку та сніговика з металолому встановили в Знам'янці Кіровоградської області. Виготовили їх місцеві майстри Олег та Юрій Гребенюки. Скульптурами з металу займаються десять років. Потім дарують їх місту. За словами Олега Гребенюка, таких зробили та встановили до двох десятків.

Сніговика та двометрову ялинку встановили в парку поряд із залізничним вокзалом. Робили їх, за словами Олега Гребенюка, півтора місяці.

”Сніговика виготовили із залізної арматури і прикрасили світлодіодною гірляндою. Ялинка – також із арматури та прикрас. Для нас це прикраси, а для людей – побутові інструменти. Ялинок таких, думаю, в Україні немає в жодному місті. Складається вона з різноманітних приладь: слюсарних інструментів, які були придбані на базарі, знайдені у гаражі, у себе на подвір'ї, знайомі принесли. Ялинка, як витвір сучасного арт-мистецтва, символізує наше місто – місто залізничників. Всі ескізи народжуються, як у мрійника. Вночі спиш, а зранку з'являється ескіз. Потім йде технічне обговорення: скласти докупи, знайти потрібні елементи, щоб вийшов малюнок”.

Скільки грошей витратили на виготовлення скульптур, майстри не рахували.

На початок