У Франківську учасників АТО/ООС хочуть звільнити від сплати комуналки

У Франківську учасників АТО/ООС хочуть звільнити від сплати комуналки

У Франківську учасників АТО/ООС хочуть звільнити від сплати комуналки
Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківську учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей хочуть звільнити від сплати комунальних послуг на п'ять років. Відповідне положення планує затвердити Івано-Франківська міська рада. Проєкт рішення опублікували на сайті ради.

Положення поширюється на учасників бойових дій АТО/ООС, членів їхніх сімей та сімей загиблих, які проживають на території Івано-Франківської громади.

До членів сім’ї пільговиків належать дружина або чоловік, неповнолітні діти, неодружені повнолітні, визнані особами з  інвалідністю з дитинства І та ІІ групи або особами з інвалідністю І групи,  непрацездатні батьки, особи, які знаходиться під опікою або піклуванням.

Пільги учасникам бойових дій та членам родин надаються у розмірі 75 % з державного бюджету та 25 % - з бюджету громади, а членам сімей загиблих - 50 % на 50 %. Якщо з держбюджету не надають пільги у визначеному розмірі, то оплату покривають з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади.

Пільга учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей, бійцям-добровольцям до отримання посвідчень учасників бойових дій, надається з бюджету громади в розмірі 100 %.

Пільги надаються на усі види комунальних послуг та за утримання будинків і прибудинкових територій.

Читайте також

На початок