Скелетоністка врізалася в мітлу під час спуску на швидкості понад 80 км/год. Як це сталося

Скелетоністка врізалася в мітлу під час спуску на швидкості понад 80 км/год. Як це сталося

Скелетоністка врізалася в мітлу під час спуску на швидкості понад 80 км/год. Як це сталося Скріншот

Це трапилося уже не вперше.

Скелетоністка Кеті Таттенбаум, представляє Вірґінські Острови, під час спуску на третьому етапі Кубка світу 2020/21 в австрійському Іннсбруку врізалася в мітлу, яка опинилася посеред траси. Сталося це на середині треку, де швидкість Кеті перевищувала 80 км/год.

За словами організаторів, цю мітлу не забув хтось з прибиральників, які чистили трек. Як вони стверджують, мітлу занесло на трек вітром. Відповідно, вона просто лежала посеред треку - Таттенбаум не могла уникнути її.

Ось як це було: відео

Попри цей удар, Кеті доїхала до фінішу. Щоправда, вона показала останній результат - 20-е місце.

Удар головою об мітлу на швидкості понад 80 км/год між завершитися травмами для скелетоністки, однак у себе в Facebook 35-річна Кеті написала, що "психологічно і фізично" з нею все гаразд.

"Перш за все, зі мною все о'кей. Мій шолом та капа чудово зробили свою роботу. Мій новий білий шолом матиме невелику подряпину від мітли, щоб я запам'ятала цей день (Як я можу забути?). Психологічно і фізично - зі мною все гаразд".

Щоправда, за словами Таттенбаум серйозних пошкоджень зазнав скелетон - їй доведеться замінити його.

Подібна ситуація трапилася не вперше. У 2015 році об мітлу вдарилася канадійка Джейн Ченнелл - це сталося теж на треку в Іннсбруку. Тоді Ченнелл "наткнулася" на мітлу одразу на старті свого заїзду, коли ще не набрала високої швидкості.

Ось цей епізод: відео

Кеті Таттенбаум зазначила, що вона пам'ятала про епізод з Ченнелл - тому вона одразу зрозуміла, що сталося.

"Оскільки я була свідком досвіду Джейн Ченнелл, я одразу зрозуміла, що ж сталося. Шокує, що такий епізод для мене не був шоком", - написала Таттенбаум.

Через погодні умови в Іннсбруку, жіночий етап Кубка світу зі скелетону, складався з одного заїзду, а не двох. Таттенбаум не отримала можливості проїхатися ще раз - вона фінішувала останньою.

Також в Іннсбруку змагався українець Владислав Гераскевич: він фінішував 14 в чоловічому старті.

Читайте також: «А ти керуєш скелетоном, чи він їде сам?» 20 простих запитань скелетоністу
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс