"Лижі та сервіс були на рівні, я - ні". Антон Дудченко - про спринт у Гохфільцені

"Лижі та сервіс були на рівні, я - ні". Антон Дудченко - про спринт у Гохфільцені

Ексклюзивно
"Лижі та сервіс були на рівні, я - ні". Антон Дудченко - про спринт у Гохфільцені biathlon.com.ua

Антон Дудченко - один з двох українців, який зміг відібратися в гонку переслідування.

Чоловіча спринтерська гонка на етапі Кубка світу в Гохфільцені завершилася вкрай слабким виступом збірної України: лише два українці відібралися в гонку переслідування (потрапили у топ-60), усього 273 очки в залік Кубка Націй.

Один з двох українців, які відібралися в переслідування, - 23-річний Антон Дудченко. З одним промахом він фінішував на 52 місці - це найкращий результат у сезоні.

Дивіться відео чоловічого спринту в Гохфільцені

У Контіолахті на стартових етапах Кубка світу Дудченко провів два старти: 99 у індивідуальній гонці та 83 у спринті. Тож 52 місце - перший фініш у топ-60 в цьому сезоні для Антона.

А загалом - дев'ятий результат у кар'єрі. Щоправда, свій найкращий результат Дудченко встановив саме у Гохфільцені: у грудні 2019 року він фінішував 28 у спринті з чистою стрільбою.

Після спринту Антон Дудченко дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт.

"Гонкою не зовсмі задоволений: робота на вогневому рубежі більш-менш, але по дистанції ногами програв дуже багато. Скажу, що траса у порівнянні з Контіолахті була просто ідеальною. Стосовно фізичного стану, то сподіваюся, що надалі буде краще, бо станом на зараз функціональна підготовка залишає бажати кращого. До лиж та сервісу немає жодних претензій: вони були на рівні, а я - ні. Будемо намагатися покращити результати", - Антон Дудченко

Чоловіча гонка переслідування відбудеться в суботу, 12 грудня, о 15:45. Крім Антона Дудченка туди потрапив також Артем Прима - у нього 30 результат у спринті.

Як реагували українські біатлоністи на результати спринту

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс