Старт-лист на жіночу естафету: Джима замінить Віту Семеренко

Старт-лист на жіночу естафету: Джима замінить Віту Семеренко biathlonworld.com

Юлія Джима бігтиме на другому етапі.

Збірна України визначилася зі складом на жіночу естафетну гонку на третьому етапі Кубка світу в австрійському Гохфільцені. У порівнянні з першою естафетою сезону проведене одна заміна: Юлія Джима замінить Віту Семеренко.

Джима пропустила дебютну естафету, оскільки прагнула краще підготуватися до етапу в Гохфільцені. У спринті Юлія показала найкращий результат серед українок - 22 місце. Віта Семеренко натомість єдина з українок, хто не відібрався у гонку переслідування.

Юлія Джима бігтиме на другому етапі, відтак Валентина Семеренко - на третьому етапі. Незмінні позиції Дар'ї Блашко (перший етап) та Олени Підгрушної (четвертий етап).

Склад збірної України на жіночу естафету

Дар'я Блашко - Юлія Джима - Валентина Семеренко - Олена Підгрушна

Інші команди теж провели кілька замін. Так, наприклад, у шведок замість Муни Брурссон стартуватиме Лінн Перссон. У німкень - Яніна Геттіх побіжить замість Ванесси Гінц. У француженок - Жулья Сімон замість Хло Шевальє.

Повні старт-лист жіночої естафети тут.

У першій естафеті сезону перемогла збірна Швеції, на подіумі також були Франція та Німеччина. Україна - п'ята.

Біатлон жіноча естафета: коли

Старт жіночої естафети - о 12:45 в суботу, 12 грудня. У прямомі ефірі гонку транслюватиме телеканал UA: Перший та сайт Суспільне Спорт.

Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс