Гандбольна команда з Сум зіграла з лідером чемпіонату України в Ужгороді

Гандбольна команда з Сум зіграла з лідером чемпіонату України в Ужгороді Федерація гандболу України

Матчі п’ятого туру чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги відбулися в Ужгороді. У гості до лідера чемпіонату – місцевих “Карпат” - завітала команда СумДУ.

Перша гра туру відбулась ввечері 10 грудня. У ній перший тайм виграли “Карпати” з перевагою у дев’ять м’ячів. У другому вони збільшили свою перевагу до 15-ти і святкували у підсумку перемогу з рахунком 46:31. За сумську команду найбільше м’ячів – шість – забив Андрій Занімонець.

11 грудня команди зіграли другий матч п’ятого туру. У першому таймі сумчани п’ять разів вели у рахунку, але завершили його внічию: 17:17. У другому ужгородці вели у рахунку. Їхня перевага була до п’яти м’ячів. Матч у цілому завершився з рахунком 31:29 на користь “Карпат”. найкращим серед сумських гандболістів у цьому матчі був Олександр Колесников, який 11 грудня забив “Карпатам” вісім м’ячів з двадцяти дев’яти від сумської команди.

Гандбольна команда з Сум зіграла з лідером чемпіонату України в УжгородіФедерація гандболу України

Гру телефоном прокоментували наставники команд.

“Може, команда вірила в себе, що вона може все зробити. Я говорю за “Карпати”. Трошки не пішло. Команда Сум почала грати зовсім по-іншому, набагато краще, ніж учора. Воротарі дуже добре сумські зіграли. І боротьба була чоловіча на майданчику”, - говорить тренер “Карпат” Юрій Бухлак.

Тренер сумської команди Максим Кунпан зазначив: “Сьогодні вже дуже гарно зіграли в захисті. Підстрахували один одного. П’ять-шість м’ячів, які мали забивати, не забили. Ну і головне, що воротар основний – він “вилетів” на десятій хвилині, коли “чіплялися” за гру. У гандболі таке буває”.

• Після цих матчів “Карпати” продовжують очолювати турнірну таблицю вищої ліги. Вони мають 15 очок після восьми ігор.
  • Сумчани з сімома - поділяють друге-четверте місця з “Будівельником-БСФК” з Броварів та дніпровським “УДХТУ”. Два останні при цьому зіграли на два матчі менше.