"Золото" та "срібло". Українські юніори оформили переможний дубль на Євро зі спортивної гімнастики atatv.az

Українці суттєво відірвалися від найближчого суперника.

Українські юніори завоювали "золото" та "срібло" багатоборстві на чемпіонаті Європи-2020 зі спортивної гімнастики, який проходить у турецькому Мерсіні.

Перше місце посів Ілля Ковтун, котрий зміг заробити 81.465 балів за сумою своїх виступів. Якщо дивитися по кожному снаряду окремо, то українець став першим у опорних стрибках (13.733), вправах на кільцях (13.333), та на коні (13.600).

"Срібло" завоював ще один українець - Володимир Костюк. Він показав найкращий результат у вільних вправах (14.000). Загалом Костюк набрав 80.198 балів, відстав більш ніж на бал від переможця.

Третє місце в багатоборстві посів угорець Крістіан Балаш. У нього 78.566 набраних очок в усіх змаганнях.

Результати в багатоборстві

1. Ілля Ковтун (Україна) - 81.465
  2. Володимир Костюк (Україна) - 80.198
  3. Крістіан Балаш (Угорщина) - 78.566
  4. Роберт Бюртанете (Румунія) - 77.031
  5. Теодор Тріфонов (Болгарія) - 76.699
"Ілля Ковтун - абсолютний чемпіон Європи серед юніорів-2020" - повідомив офіційний "Твіттер" Європейського гімнастичного союзу.

Це уже не перша медаль України на юніорському чемпіонаті Європи: у команді українці теж стали чемпіонами. Україну представляли Ілля Ковтун, Володимир Костюк, Радомир Стельмах, Іван Севрук та Микита Мельников. Загалом, українці набрали 239.128 балів.

• Чемпіонат Європи з художньої гімнастики продовжиться фіналами серед дорослих команд. Змагання відбудуться в суботу, 12-го грудня.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start