Від коронавірусу помер корейський режисер Кім Кі Дук – ЗМІ

Від коронавірусу помер корейський режисер Кім Кі Дук – ЗМІ

Від коронавірусу помер корейський режисер Кім Кі Дук – ЗМІ

Лауреат Каннського, Венеціанського і Берлінського кінофестивалів, корейський кінорежисер Кім Кі Дук помер в Латвії від ускладнень після коронавірусу. Режисерові було 59 років. Про це латвійському виданню Delfi повідомив директор кінофестивалю ArtDocFest/Rīga Віталій Манський.

Режисер приїхав до Латвії 20 листопада, а починаючи з 5 грудня не виходив на зв'язок. Про смерть митця також повідомив у Facebook кінознавець В'ячеслав Шмиров.

У ніч на 11 грудня з'явилася інформація про те, що режисер помер в лікарні о 1:20 від ускладнень коронавірусу. Смерть Кім Кі Дука, за словами Манського, підтвердила його перекладачка Дарина Крутова. Посольство Південної Кореї в Латвії заявило, що поки не готове коментувати цю інформацію.

До країни режисер прибув через Естонію з Санкт-Петербурга. За неофіційною інформацією, режисер планував купити будинок в Юрмалі та оформити посвідку на проживання, але на заплановану для цього зустріч не зʼявився.

Після цього колеги режисера забили на сполох і почали шукати його по лікарнях, але цьому перешкоджало положення про питання охорони особистих даних. Сьогодні зʼявилася інформація про те, що режисер помер у ніч на пʼятницю в лікарні від ускладнень COVID-19.

Що відомо

  • Кім Кі Дук (Kim Ki Duk) – всесвітньо відомий південнокорейський режисер і сценарист. Лауреат Венеційського кінофестивалю за фільми "П'єта" і "Порожній будинок", Каннського кінофестивалю за фільм "Аріран", Берлінського кінофестивалю – за стрічку "Самаритянка". Також відомий як автор фільмів "Весна, літо, осінь, зима і знову весна", "Натягнута тятива", "Час", "Зітхання". 20 грудня Кім Кі Дуку мало виповнитися 60 років.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше