Спортсмени з Росії частіше за всіх порушували антидопінгові правила - WADA

Спортсмени з Росії частіше за всіх порушували антидопінгові правила - WADA

Спортсмени з Росії частіше за всіх порушували антидопінгові правила - WADA АР

Усього 144 порушення.

Спортсмени з Росії найчастіше порушували антидопінгові правила в 2018 році, говориться в звіті Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). Про це повідомив офіційний сайт WADA.

Росіяни порушили правила 144 рази. На другому місці за кількістю порушень знаходиться Італія, на третьому - Франція. Найбільше зареєстрованих порушень серед російських спортсменів було у легкоатлетів, важкоатлетів і лижників.

Загальна кількість порушень антидопінгових правил світі склала - 1923. Вони зафіксовані у спортсменів зі 117 країн в 92 видах спорту. Найбільше - у велоспорті, легкій та важкій атлетиці.

Загальні показники стали на 6,5% більше, порівняно з 2017-м роком у 1804 спортсменів, що в свою чергу, на 13% більше, ніж у 2016 році.

Читайте також: Сенат США прийняв допінговий "Закон Родченкова". Тепер за допінг можна потрапити до в'язниці

На початку грудня 2020-го року президент США Дональд Трамп підписав "Антидопінговий закон Родченкова". Документ передбачає можливість переслідування з боку Сполучених Штатів будь-якої людини за причетність до допінговогої змови на міжнародних змаганнях за участю американських атлетів. "Акт Родченкова" поширюється на порушення, вчинені навіть за межами США. Порушникам закону загрожує до десяти років в'язниці.

WADA піддавав законопроект критиці. В організації вважають, що він може підірвати міжнародну систему антидопінгового контролю через свою екстериторіальність. Представник американського антинаркотичного управління Ентоні Джонс у відповідь заявив, що віру в міжнародну систему антидопінгового контролю вже підірвала реакція WADA на допінгові скандали в Росії.

Що говорили спортсмени про позитивні допінг-тести росіян

Що відомо

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс