Черги лікарів утворилась у податковій інспекції в Кропивницькому

Черги лікарів утворилась у податковій інспекції в Кропивницькому

Черги лікарів утворилась у податковій інспекції в Кропивницькому undefined

До п'ятнадцятого січня мають отримати кваліфікаційний електронний підпис – розповів Суспільному лікар обласного онкологічного диспансеру Андрій Гардашніков. Протягом трьох днів люди збираються за дві години до початку роботи податкової.

Андрій Гардашніков прийшов до податкової інспекції о пів на восьму, щоб зайняти чергу:

"Перші люди, як я почув, були тут з шостої тридцять, з метою отримати в податковій кваліфікаційний електронний підпис, який тепер всім лікарям буде потрібен для роботи з медичною інформаційною системою, тому що ми працюємо в електронному варіанті, і всі наші призначення, рецепти треба буде завіряти електронним підписом. Зараз восьма сорок вісім, мій робочий час - з восьмої. Всі ми присутні тут в робочий час, тому що є розпорядження приїхати отримати цей підпис".

Євген Харченко каже – у суботу електронний підпис не отримав, сьогодні прийшов знову:

"Видали реєстраційну картку, особисті дані, ксерокс, довідка з відділу кадрів, з собою паспорт, код, і флешка для збереження своєї персональної інформації".

Відвідувачів приймають троє працівників відділу – каже завідувачка Наталія Плаксіна:

"Кожна людина – мінімум п'ятнадцять-двадцять хвилин. Зараз вирішується питання в Міністерстві охорони здоров`я, щоб вони не приходили до нас у такій кількості, що їм так керівництво, не подумавши, не знаючи, сказало прийти. Ми по десять годин працюємо вже третій день".

В онкологічному диспансері працюють майже сімдесят лікарів – каже медичний директор Ігор Макарук. Електронні підписи отримали майже три десятки . Тих, хто стоїть у податковій в черзі, замінюють колеги. На пацієнтах відсутність лікарів не позначається, додає він.

Електронні підписи в області мають отримати майже дві тисячі лікарів – каже директор обласного департаменту охорони здоров`я Олег Рибальченко.

"Національна служба здоров`я звернулась безпосередньо до керівників закладів, з дорученням пришвидшити процес отримання цих підписів. Ми втрутилися в це питання – поспілкувались з акредитаційним центром, який надає цю послугу, він не єдиний в області. Пропускна спроможність цього акредитаційного центру – сто людей в день, створили графік із завтрашнього дня, і попросимо лікарів завершити цей процес відповідно до вимог Національної служби здоров`я".

Додає, ті, що не встигнуть до п'ятнадцятого січня мають час до першого квітня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди