У справі згорілого одеського коледжу з'явилася нова підозрювана

У справі згорілого одеського коледжу з'явилася нова підозрювана

У справі згорілого одеського коледжу з'явилася нова підозрювана

Завідувачці господарством Одеського коледжу економіки повідомили про підозру у службовій недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки. Про це розповів начальник слідчого управління Нацполіції Одещини Сергій Шайхет.

Слідчі встановили, що у 2014 році працівники Держслужби з надзичайних ситуацій провели перевірку пожежної безпеки у будівлі коледжу та виявили низку порушень, серед яких — відсутність засобів пожежогасіння, системи оповіщення про пожежу, зачинені пожежні виходи, решітки на вікнах першого та четвертого поверхів. Станом на день виникнення пожежі вказані порушення усунуті не були.

Завідувачка господарчою частиною була у складі комісії перевірки корпусів та погодилася з висновком про готовність закладу до навчального року 2019-2020. Як стверджують у поліції, через це ефективне гасіння вогню, своєчасне сповіщення та евакуація людей були не можливими.

Наразі завідувачці господарством Одеського коледжу економіки повідомлено про підозру ч.2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Слідство з прокуратурою області клопотатимуть про цілодобовий домашній арешт у якості запобіжного заходу. Досудове розслідування триває. Підозрюваній загрожує до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Кореспонденти Суспільного намагаються знайти контакти підозрюваної, аби дізнатися її позицію у цій справі.

Як відомо:

Пожежа в Одеському коледжі виникла вранці 4 грудня 2019 року. Загинули 16 осіб.

– За даними урядової комісії, пожежа у коледжі в Одесі сталася через займання побутового електричного обладнання на третьому поверсі навчального закладу.

– 10 грудня директорці одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Любові Кочерзі оголосили підозру. Їй закидають службову недбалість.

Експерти ідентифікували усіх жертв пожежі в Одеському коледжі.

На початок