Українські юніори виграли "золото" в командному старті на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики twitter.com/UEGymnastics

Українці посіли перше місце в командному змаганні.

Юніорська збірна України здобула перемогу в командному змаганні на чемпіонаті Європи-2020 зі спортивної гімнастики, який проходив у турецькому Мерсіні.

Україну представляли Ілля Ковтун, Володимир Костюк, Радомир Стельмах, Іван Севрук та Микита Мельников. Загалом, українці набрали 239.128 балів.

"Срібло" на командному старті здобула Угорщина (232.494). Бронзовим призером дисципліни стала Болгарія (228.361).

Юніори. Командні змагання

1. Україна - 239,128
  2. Угорщина - 232,494
  3. Болгарія - 228,361

Ілля Ковтун, який виграв чотири золота на Європейському літньому олімпійському фестивалі молоді в 2019-му році, зіграв важливу роль у перемозі України. Він посів перше місце в кваліфікації у багатоборстві, включно з найкращим виступом на брусах.

Крістіан Балаж з Угорщини став лідером на перекладині, а український дует Микита Мельников - Володимир Костюк посіли друге та третє місця відповідно.

Відео виступу Іллі Ковтуна

Ілля Ковтун, Володимир Костюк, Габріель Буртанете і Гітіс Хасазировас боротимуться у фіналі багатоборства, який відбудеться в п'ятницю, 11-го грудня разом з угорцями Балажем і Ботондом Молнаром, Теодором Трифоновим із Болгарії та турком Борою Тарханом.

• Спочатку чемпіонат Європи мав проходити в азербайджанському Баку, однак його перенесли в Мерсін через пандемію коронавірусу.
  • Команди з Росії, Італії та Великої Британії відмовилися від участі в заході через побоювання з приводу коронавірусу.
  • Кваліфікація на Олімпійські ігри в Токіо не проводиться на чемпіонаті Європи.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс