Конкурент міського голови Бердянська на виборах був обраний секретарем міськради

Конкурент міського голови Бердянська на виборах був обраний секретарем міськради

Конкурент міського голови Бердянська на виборах був обраний секретарем міськради
bmr.gov.ua

Екс-кандидат на посаду міського голови Бердянська Олександр Свідло був обраний секретарем під час першої сесії міськради 8-го скликання, що відбулась 8 грудня.

Про це повідомили на сайті Бердянської міської ради. Більшість депутатів Бердянської міської ради проголосували за призначення Олександра Свідла на посаду секретаря міськради. Депутат подякував присутнім за підтримку та закликав працювати продуктивно.

На засіданні міськради у Бердянську виступив також новообраний міський голова Валерій Баранов. Він окреслив першочергові завдання, серед яких - формування бюджету та відстоювання інтересів міста перед центральною владою.

Також Валерій Баранов прокоментував і передвиборчі баталії, які нещодавно відбувалися у місті. "Під час передвиборчої боротьби може когось і я емоційно образив необережно. Перепрошую за це щиро і сподіваюсь на аналогічну заяву на свою адресу від своїх колишніх опонентів. Заради спокою в місті, заради оптимізму бердянців ми зобов’язані, з моєї точки зору, поставити їхні сподівання вище власних амбіцій чи інтересів."

Нагадаємо, раніше Олександр Свідло писав про масові порушення з боку Бердянської міської ТВК. А після рішення Запорізького окружного суду, що не задовольнив позов кандидата, Свідло так прокоментував рішення суду першої інстанції: "Вважаю, що зобов'язаний захищати вибір людей, які повірили в мене, тому нашою командою прийнято рішення скористатися своїм законним правом і звернутися до суду. Суд першої інстанції прийняв досить очікуване рішення і відмовив."

Втім, згодом кандидат на посаду міського голови Бердянська відкликав позов до апеляційного суду. Про це сам Олександр Свідло повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Що відомо

  • 90 000 бюлетенів незаконно надрукували у Більмаку для другого туру виборів міського голови у Бердянську. Перешкодили цьому місцеві громадські активісти.
  • Активність виборців у Бердянську була найвищою з-поміж 11-ти міст України, де відбулися повторні вибори міських голів. Загалом, у списку виборців були 88 164 жителі Бердянська, з них 34 591 отримав бюлетень та проголосував у другому турі виборів.
На початок