У Британії скасували вручення премії за найгірший опис сексу

У Британії скасували вручення премії за найгірший опис сексу

У Британії скасували вручення премії за найгірший опис сексу stocksy.com

Організатори премії за найгірший опис сексу в літературі скасували її цьогорічне вручення, оскільки вважають, що у 2020 році людство і без того зіткнулося із занадто багатьма "поганими речами".

Як повідомляє The Guardian, судді конкурсу, який з 1993 року проводить британський літературний журнал Literary Review, вирішили, що на тлі решти подій 2020 року читачі не заслуговують на додаткові страждання.

"Цього року публіка зіткнулася із занадто багатьма поганими речами, щоб оцінювати ще й поганий секс", – пояснили своє рішення судді.

Попри це журнал планує поновити вручення премії у 2021 році. На переконання суддів, завдяки карантину з’явилися нові сексуальні практики, тому вони очікують ознайомитися з ними наступного року.

"Оскільки правила ізоляції призводять до появи нових сексуальних практик, судді очікують, що в наступному році буде велика кількість заявок", – повідомив представник організаторів премії.

Зокрема, вони нагадали, що на нагороду може бути номінований опис кіберсексу чи інших видів домашніх розваг.

"Сцени, які відбуваються в полях, парках або на задніх дворах, або в приміщенні з відкритими вікнами за присутності щонайменше шістьох людей, не уникнуть перевірки", – зазначив представник журналу.

Окрім того, судді зазначили, що протягом 2020 року через пандемію видавництва оприлюднили меншу кількість книжок, тому літератури з описом сексу бракує.

Що відомо

  • Премія Bad Sex Award заснована в 1993 році журналом Literary Review. У різні роки її отримували Себастьян Фолкс, Норман Мейлер, Салман Рушді, Томас Вулф і Габріель Гарсіа Маркес.
  • За підсумками 2019 року премію Bad Sex Award отримали француз Дідьє Декуен та британець Джон Харві.
  • У 2018 році на премію серед інших номінували японського письменника Харукі Муракамі.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше