Ерік Шуранов уперше опинився в заявці основної команди "Нюрнберга"

Ерік Шуранов уперше опинився в заявці основної команди "Нюрнберга" Bild

Українець міг дебютувати за перший склад німецького клубу.

Український нападник Ерік Шуранов уперше опинився в заявці основної команди німецького "Нюрнберга" у другій Бундеслізі.

Його перша поява в заявці припала на гру з "Падерборном" у десятому турі другої Бундесліги. Однак у матчі він так і не з'явився. Загалом, цей матч завершився з рахунком 2:0 на користь "Нюрнберга".

У сезоні 2020/21 за "Нюрнберг" U19 він забив 14 голів у шести матчах в усіх змаганнях. У середньому, йому потрібно 47 хвилин для одного голу. Форвард провів на полі більше 500 хвилин загалом.

Раніше стало відомо, що Німецький футбольний союз хоче натуралізувати українського форварда Еріка Шуранова. Все через його велику результативність. Питанням зміни громадянства з українського на німецьке почали займатися після прохання головного тренера збірної Німеччини U19 Крістіана Вернса.

Пізніше батько нападника німецького "Нюрнберга" та збірної України U21 Еріка Шуранова - Ігор Шуранов прокоментував імовірну натуралізацію свого сина.

• Після десяти турів чемпіонату в другій німецькій Бундеслізі "Нюрнберг" перебуває на 12-му місці з 13-ма очками в активі.
  • У сезоні 2019/20 Ерік Шуранов забив 34 голи у 15 матчах за "Нюрнберг". Викликався до збірної України U18 та U19. За "синьо-жовтих" загалом забив п'ять голів.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start