Цькування триває. В Іспанії ультрас двох клубів провели марш проти Зозулі

Цькування триває. В Іспанії ультрас двох клубів провели марш проти Зозулі

Цькування триває. В Іспанії ультрас двох клубів провели марш проти Зозулі Facebook

Вболівальники двох іспанських клубів – Райо Вальєкано та Баракальдо перед очним поєдинком Кубка Короля провели спільний хід "Футбол проти расизму". На марші пролунали чергові образи в бік українця Романа Зозулі.

Фанати Райо та Баракальдо пройшлися маршем, тримаючи в руках банер "Футбол проти расизму" та скандуючи "Зозуля – бісовий нацист".

Раніше, після скандалу з зупиненням матчу, українського легіонера Альбасете Романа Зозулю ображали ще на двох поєдинках. 22 грудня іспанські фанати скандували на трибунах "Зозуля нацист". Інші глядачі не підтримали й освистали образи. Схожий випадок стався й на матчі 5 січня.

Як відомо:

  • 15 грудня вперше в іспанській футбольній історії матч було зупинено через образи в бік гравця. У рамках Сегунди Райо Вальєкано приймало на своєму стадіоні Альбасете, кольори якого захищає українець Роман Зозуля. У другій половині зустрічі на трибунах Райо пролунали образливі скандування в бік українця "Зозуля й**аний нацист".
  • Інцидент зумовив бурхливу реакцію як у іспанському суспільстві, так і в Україні. На державному рівні Зозулю підтримали президент України Володимир Зеленський та МЗС.
Категорії