До Дня Збройних сил України — спецпрограма від UA: Радіо Культура

До Дня Збройних сил України — спецпрограма від UA: Радіо Культура

До Дня Збройних сил України — спецпрограма від UA: Радіо Культура

Цієї неділі, 6 грудня, UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура транслюватиме у прямому ефірі офіційні урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Події відбуватимуться у Маріїнському палаці з 10:00 до 10:45 і включатимуть виступ президента, церемонію вручення бойових прапорів, державних нагород та квартир військовослужбовцям. 

Спецпрограма UA: Радіо Культура

  • Протягом дня у радіоблозі "Дума про зраду і перемогу" звучатимуть історії видатних українських воїнів — Олени Степанів, Івана Котляревського, Богдана Хмельницького та інших.
  • У програмі "КультураLive" о з 8:00 до 11:00 говоритимуть про історію українського війська. Гість програми: заступник директора Національного військово-історичного музею України Олександр Філь. Також у фокусі — медіапроєкт про військових "Поєднані: як донести історію боротьби за Україну" та проєкти "Військо читає" й "Бібліотека сержанта".
  • У ранковому ефірі програми "Літопис" із 7 ранку можна буде більше дізнатися про історію Олени Степанів — знакової української офіцерки.
  • Олена Гусейнова у програмі "Книжковий топ-7" говоритиме про 7 українських письменників-воїнів.
  • Протягом дня у музичних радіоблогах звучатимуть стародавні козацькі пісні та сучасна тематична музика.
  • 7 грудня об 11:10 у програмі "Згадати все" Сергій Шаменков, ілюстратор військово-історичних видань та реконструктор, розповість про історію військового взуття.
  • 7 грудня о 15:10 співачка й волонтерка Анжела Ярмолюк запросить до розмови волонтерку та фотографку Віталіну Ченкову у програмі "Ніхто, крім нас".

"Історія українського війська — це історії визначних чоловіків і жінок. Саме на них ми хочемо зосередитися — на їхніх вчинках, уподобаннях… Так само нам цікаво, що пишуть і що читають, що слухають і що співають військові. Звичайно, Радіо Культура регулярно говорить про українське військо, тож для нас 6 грудня — ще одна нагода привернути додаткову увагу до цих неймовірних людей. Дякуємо за службу!", — говорить продюсерка UA: Радіо Культура Ірина Славінська.

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі UA: Радіо Культура — музика від найкращих виконавців країни й світу, радіотеатр, поезія та проза вустами авторів, а також новини культурного життя. Усі канали Суспільного радіо можна слухати у мобільному застосунку suspilne.radio.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше