Зірка серіалу "Друзі" випустив лінію одягу для збору коштів на боротьбу з COVID-19

Зірка серіалу "Друзі" випустив лінію одягу для збору коштів на боротьбу з COVID-19

Зірка серіалу "Друзі" випустив лінію одягу для збору коштів на боротьбу з COVID-19 Скріншот з відео

Американський актор Меттью Перрі та виконавець ролі Чендлера у серіалі "Друзі" представив колекцію одягу, на якій зображений його персонаж. Гроші, отримані від продажу, підуть на підтримку Всесвітньої організації охорони здоров'я в боротьбі проти COVID-19.

"Що це, футболка з обмеженим тиражем на благодійність? Всього через два тижні я випущу колекцію одягу! Прибуток піде на підтримку зусиль Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо боротьби з COVID-19", - повідомив актор на своїй сторінці в Instagram.

На всіх речах зображені жарти персонажа та Чендлер, який танцює. На сайті проєкту можна замовити футболки за 26,99$ (приблизно 763 гривні), худі (44,99$ - 1273 гривні), бейсболки (21,99$ - 622 гривні) та чашки (14,99$ - 424 гривень).

Зірка серіалу "Друзі" випустив лінію одягу для збору коштів на боротьбу з COVID-19Represent

Актор не єдиний, хто намагається допомогти у боротьбі з коронавірусом. Так, в Аргентині уряд запровадить так званий податок для багатих, щоб отримати гроші на боротьбу з COVID-19. На них у країні куплять ліки та засоби індивідуального захисту.

Що відомо

  • Дім моди Balenciaga представить свою нову осінь/зима на 2021 рік колекцію за допомогою відеогри. У ній гравці будуть переміщатися по віртуальному світу, виконувати завдання і зустрічатися з персонажами, одягненими в нові дизайни бренду.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше