"Оцінка суддів засмутила". Абраменко - четвертий на першому старті після повернення

"Оцінка суддів засмутила". Абраменко - четвертий на першому старті після повернення

Ексклюзивно
"Оцінка суддів засмутила". Абраменко - четвертий на першому старті після повернення НОК-України

Олександр набрав ту ж кількість балів, що і бронзовий призер, але програв за додатковими показниками.

Збірна України з лижної акробатики розпочала виступи у новому сезоні Кубка світу. Перший етап - у фінській Руці.

І в чоловічому, і в жіночому старті Україну представляли три спортсмени. В обох стартах - два з трьох атлетів змогли кваліфікуватися до фіналу.

У жіночих змаганнях найкращий результат серед українок показала Надія Мохнацька - вона фінішувала 9Вилетіла в першому раунді фіналу, у підсумковий раунд виходить топ-6 найкращих. У Анастасії Новосад - 11 місце. Ольга Полюк не пройшла кваліфікації, у неї 20 підсумкове місце.

У чоловіків кваліфікацію не пройшов Олександр Окіпнюк - показав 15 результат, коли у фінал відбиралися 12 найкращих. З четвертого місця кваліфікувався у фінал 19-річний Дмитро Котовський, з п'ятого - Олександр Абраменко.

У першому фіналі Котовський не зміг виконати ще один якісний стрибок - 9 місце (найкращий результат у кар'єрі), а Абраменко з п'ятим показником пройшов у вирішальний раунд.

У фіналі Олександр Абраменко, який тільки повернувся до стартів, виконав стрибок на 118.1 бала - стільки ж, як у росіянина Іллі Бурова. Але через додаткові показники (вищий результат у попередньому раунді) Буров опинився на третьому місці, Абраменко - четвертий.

Суспільне Спорт поспілкувалося з Олександром Абраменком після виступу.

"Добре, що я взагалі підвів себе нормально, бо довелося дуже швидко готувати стрибки для змагань. Не все виходило, адже я звик довго настрибувати – працювати над усіма моментами в легких стрибках, а вже потім переходити на складні. А тут вийшло, що одразу в бій. Були свої складнощі та проблеми, тому загалом я задоволений виступом, не дивлячись на 4 місце. Враховуючи те, що я пропустив попередній сезон і те, як починався цей рік з усіма обмеженнями та неповноцінними тренуваннями, то я вважаю, що це хороший результат", - заявив Абраменко.

Щодо оцінки у суперфіналі, то на його думку - судді могли поставити більше.

"Я радію, що з усім впорався. Стосовно розмов, що могли судді й більше поставити балів – це правда. Я коли побачив оцінку – 118.10 балів був дещо здивований. За своїми відчуттями розумів, що стрибнув добре. Там стовідсотково мало бути за 120 балів. Оцінка суддів мене засмутила. Щось їм просто не сподобалося, побачили дещо зайве. Але як то кажуть, після бійки вже кулаками не розмахують.".

Що далі

  • Це єдиний етап Кубка світу у фристайлі в грудні 2020 року. Українська збірна залишиться ще в Фінляндії, де виступить на інших змаганнях.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс