Актори "Володаря перснів" запустили збір грошей, щоб викупити будинок Толкіна

Актори "Володаря перснів" запустили збір грошей, щоб викупити будинок Толкіна

Актори "Володаря перснів" запустили збір грошей, щоб викупити будинок Толкіна

Актори "Володаря перснів" запустили Project Northmoor – це збір грошей на викуп будинку Джона Толкіна в Оксфорді, де письменник створив історію Середзем'я. Якщо акторам вдасться зібрати необхідну суму, будинок відновлять і відкриють в ньому літературний центр, йдеться в пресрелізі.

Нинішній власник готовий продати будинок за $5,3 мільйона, ще $700 тисяч необхідні на ремонт і запуск літературних програм. Гроші потрібно зібрати за три з половиною місяці – до 15 березня 2021 року.

Актори "Володаря кілець" запустили збір грошей, щоб викупити будинок Толкіна

Будинок Толкіна. Оксфорд, Нортмуд-роуд, 20.

"У світі не існує жодного центру, присвяченого творчості Толкіна – примітний факт, з огляду на важливість та неминущу популярність письменника. Це ідеальний будинок для того, щоб виправити це", – зазначено на сайті проєкту.

Актори Ієн Маккеллен, Джон Ріс-Девіс, Мартін Фріман і Дерек Джекобі записали відеозвернення із закликом допомогти проєкту. Мінімальна пожертва – п'ять доларів. Імена донорів внесуть до Червоної книги спонсорів. Залежно від величини внеску їм надаватимуть привілеї, зокрема запрошення на VIP-заходи та ночівлю в будинку. Приєднатись до краудфандингу можна за посиланням.

Що відомо

  • Джон Роналд Руел Толкін (1892-1973) – англійський письменник, класик світової літератури XX ст. Найбільш відомий як автор "Гобіта", "Володаря перснів" та "Сильмариліона".
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше