Тенісист Федерер подякував Греті Тунберг за критику

Тенісист Федерер подякував Греті Тунберг за критику

Тенісист Федерер подякував Греті Тунберг за критику facebook

Швейцарський тенісист, 20-разовий чемпіон турнірів Великого шолома Роджер Федерер відповів на критику шведської екоактивістки Грети Тунберг, яка закликала спортсмена “прокинутися” через те, що він співпрацює з банком Credit Suisse, який видає кредити підприємствам, що працюють на вугіллі.

Як повідомляє Reuters, Федерер сказав, що він “радий, що йому нагадали” про його обов’язки.

Тенісист заявив, що захоплюється кліматичним рухом Тунберг та її послідовниками.

“Я дуже серйозно ставлюся до наслідків і загрози зміни клімату, особливо тому, що моя родина і я прилітаємо до Австралії, яку спустошують лісові пожежі”, – сказав Федерер.

Він висловив вдячність екоактивістам за те, що вони “змусили нас всіх вивчити нашу поведінку і діяти інноваційно”.

Федерер заявив, що “цінує нагадування про відповідальність” і має намір використовувати свою позицію для діалогу з цих важливих питань зі своїми спонсорами.

Повідомляється, що наступного тижня тенісист братиме участь у благодійній акції, яка збирає кошти для боротьби з лісовими пожежами в Австралії.

Як повідомляє Reuters, банк Credit Suisse також відповів на критику екоактивістів і заявив, що більше не буде інвестувати в нові вугільні електростанції.

Як відомо:

  • У своєму акаунті в Twitter 17-річна Тунберг ретвітнула запис, в якому повідомлялося, що Credit Suisse виділив 57 млрд доларів компаніям, які шукають нові родовища викопного палива. Завдяки активістці в соцмережах набирає популярність #RogerWakeUpNow ("Роджер, прокинься").
  • Роджер Федерер є партнером даного банку.
Категорії
Паралімпійський спортОлімпійський спортФормула 1MMAКіберспортІнше