У Миколаєві відбулась прем'єра інклюзивної музично-хореографічної феєрії "Квітка Флімп"

У Миколаєві відбулась прем'єра інклюзивної музично-хореографічної феєрії "Квітка Флімп"

У Миколаєві відбулась прем'єра інклюзивної музично-хореографічної феєрії "Квітка Флімп" Суспільне Миколаїв

Третього грудня команда фестивалю-лабораторії інклюзивних мистецьких практик (ФЛІМП) презентувала прем'єру інклюзивної музично-хореографічної феєрії "Квітка Флімп" у концерт-холі "Юність".

Присвятили роботу Міжнародному дню людей з інвалідністю, за підтримки Громадського бюджету.

Авторка – Тетяна Макушева, оператор – Василь Філімон.

До участі у прем’єрі запросили і дітей з порушеннями слуху Миколаївської спеціальної школи-інтернату №6. За словами керівниці колективу "BEZSLOV" Оксани Андрєєвої, вона підготувала з дівчатами три номери, такі проєкти вважає гарною практикою для учасниць колективу.

У Миколаєві до Дня людей з інвалідністю представили інклюзивну виставуСуспільне Миколаїв

50 хвилин у форматі non-stop – такий задум мав режисер та хореограф-постановник Олександр Виноградов. Кожен номер – поєднання різних видів мистецтва. Робота з дітьми з інвалідністю для нього не перша. Олександр говорить, що підготовка тривала два місяці. Попередньо дивилися номери учасників, відбирали для прем’єри і одразу продумували, як це поєднати у безперервне шоу.

"Є учасники, які виступають сольно, саме зі своїм номером, є спільні роботи, коли танцівники виступають під інструмент, є крута співпраця з Ларисою Михальцовою під акордеон, у нас виступають воркаут-атлети на турніку", – розповів Олександр Віноградов.

Читайте також: У Миколаєві відбувся "Фестиваль-лабораторія мистецьких інклюзивних практик"

Авторкою проєкту ФЛІМП є Лариса Калініна.

Проєкт діє другий рік поспіль. Музично-хореографічну феєрію "Квітка Флімп" презентували, як підсумок річних майстер-класів. Лариса Калініна розповіла, що на прем’єру запрошували гостей, але через ситуацію в країні з COVID-19 вирішили зробити запис, аби більшість побачила їхню роботу хоча б на сторінках у соцмережах.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше