Український фільм "Пульс" здобув чотири номінації на кінофестивалі у США

Український фільм "Пульс" здобув чотири номінації на кінофестивалі у США

Український фільм "Пульс" здобув чотири номінації на кінофестивалі у США

Біографічна спортивна драма "Пульс" режисера Сергія Чеботаренка отримала одразу чотири номінації на міжнародному кінофестивалі FLIC в Полсоні (Монтана, США). Про це повідомляє пресслужба Film.ua Group.

Фільм номінували у чотирьох головних категоріях

  • "Найкращий фільм" – "Пульс"
  • "Найкращий режисер" – Сергій Чеботаренко
  • "Найкраща акторка" – Наталія Бабенко
  • "Найкращий актор" – Станіслав Боклан

"Номінації в чотирьох категоріях – це неймовірно, тим паче на американському фестивалі, для мене це велика честь. Я дуже радий, що "Пульс" справив на журі сильне враження і номінований як найкращий фільм", – поділився режисер фільму Сергій Чеботаренко.

Визначати переможців буде журі, до складу якого входять працівники американського кіноринку. Очолює журі продюсер та сценарист Девід В. Кінг, який працював на студіях Universal, Disney та 20th Century Fox. Кінофестиваль відбудеться 29-31 січня 2021 року.

Що відомо

  • "Пульс" – біографічна спортивна драма, яка розповідає реальну історію української легкоатлетки Оксани Боторчук, у якої внаслідок аварії сильно погіршився зір. Проте це не завадило їй стати чотириразовою срібною та бронзовою призеркою Літніх Паралімпійських ігор 2008 та 2012 років.
  • Прем'єра фільму в Україні була запланована на 19 березня 2020 року, проте через пандемію COVID-19 її було перенесено на 2021 рік.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше