Уряд запустить безкоштовну платформу для вивчення української мови

Уряд запустить безкоштовну платформу для вивчення української мови

Уряд запустить безкоштовну платформу для вивчення української мови Facebook

Міністерство культури, молоді та спорту планує до 1 вересня 2020 року запустити безкоштовну онлайн-платформу для вивчення української мови. Про це повідомив міністр Володимир Бородянський.

"Навчальні курси будуть сфокусовані на певні окремі категорії: ті, хто знає мову, але хоче покращити; ті, хто не знає і планує вивчення "з нуля"; державні службовці які хочуть удосконалити знання, тощо", – повідомив урядовець.

Як відомо:

  • Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної" був ухвалений у квітні та підписаний у травні 2019 року.
  • Документ, зокрема, визначає, що мовою освітнього процесу є українська, але держава сприятиме вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської.
  • Водночас гарантується право представникам нацменшин і корінних народів у початкових класах та дитсадках вивчати свою мову поряд із державною.
  • Мовою телебачення і радіомовлення є українська мова. Збільшуються квоти використання української мови на ТБ і радіо. Для місцевих телерадіокомпаній мовлення іншими мовами має становити не більше 20%.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше