Українські боксери завоювали рекордні 20 медалей на юніорському чемпіонаті Європи Федерація боксу України

Цей показник найбільший за всю історію виступів України на Євро.

Українські боксери завоювали 20 нагород на чемпіонаті Європи серед юніорів, який проходив у болгарській Софії. Про це повідомила Федерація боксу України на своєму офіційному сайті.

Серед них - 5 золотих, 4 срібні та 11 бронзових медалей. Це кращий показник в історії юніорської збірної України з боксу за роки незалежності.

Зокрема, у фіналі категорії до 66 кг Вероніка Накота за очками перемогла росіянку Анастасію Демурчян. Віталій Грабовський у ваговій категорії до 57 кг рішенням суддів переміг російського опонента Алєксєя Стародубцева. А Олександр Балабін у категорії до 70 кг виявився сильнішим за болгарина Сергі Владояну.

Хто які медалі завоював

• "Золото"

Чемпіонами Європи за підсумками фінальних двобоїв стали Віталій Грабовський у ваговій категорії 57 кг, Олександр Яровий у категорії 60 кг, Олексій Боклах у категорії 63 кг, Олександр Балабін у категорії 70 кг та Вероніка Накота у ваговій категорії до 66 кг.

• "Срібло"

Срібними призерами першості континенту стали: Максим Рудик (50 кг), Айдер Абдураімов (54 кг), Анастасія Крамаренко (60 кг), Каріне Айрапетян (80 кг),

• "Бронза"

Бронзові нагороди молодіжного Євро-2020 здобули: Джамал Кулієв (80 кг), Валерій Шульга (+80 кг), Єлизавета Воєвудко (46 кг), Аліна Крамар (50 кг), Ізабель Габорець (52 кг), Ярослава Масюткіна (54 кг), Тетяна Довгаль (57 кг), Марія Фонотова (63 кг), Радмила Родіонова (70 кг), Олександра Джигун (75 кг), Поліна Черненко (+80 кг).

У загальному медальному заліку Україна поступилася лише Росії, у якому 22 медалі, серед яких 16 золотих. Третє місце посіла Румунія - 10 медалей.

Турнірна таблиця юнацького Євро-2020 з боксу

1. Росія - 16 "золото", 4 "срібло", 2 "бронза" (22 медалі)
  2. Україна - 5 "золото", 4 "срібло", 11 "бронза" (20)
  3. Румунія - 2 "золото", 2 "срібло", 6 "бронза" (10)
  4. Болгарія - 1 "золото", 4 "срібло", 8 "бронза" (13)
  5. Польща - 1 "золото", 2 "срібло", 3 "бронза" (6)
  6. Молдова - 1 "золото", 0 "срібло", 4 "бронза" (5)
  7. Сербія - 0 "золото", 3 "срібло", 2 "бронза" (5)
  8. Іспанія - 0 "золото", 2 "срібло", 2 "бронза" (4)
  9. Чехія - 0 "золото", 1 "срібло", 1 "бронза" (2)
  10. Швеція - 0 "золото", 1 "срібло", 1 "бронза" (2)

• На юніорському Євро-2019, яке проходило в Румунії, в активі збірної України було 13 медалей, серед яких 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start