Головою Сумської обласної ради обрали Віктора Федорченка

Головою Сумської обласної ради обрали Віктора Федорченка

Головою Сумської обласної ради обрали Віктора Федорченка
Суспільне Суми

Головою Сумської обласної ради обрали Віктора Федорченка. На сесії за нього проголосували 39 депутатів з 60.

Усього на сесії були присутні 63 депутати з 64-х. На засідання не прийшов один - Анатолій Єпіфанов. Три бюлетені визнали недійсними.

Другим кандидатом був Вадим Лисий - голова обласного осередку ВО "Батьківщина", президент Федерації автоспорту Сумщини. За нього свій голос віддав 21 депутат.

Федорченко запропонував обрати своїм першим заступником Олександра Стрельченка від “Опозиційної платформи - За життя”.

Участь у голосуванні відмовилися брати три фракції: "За майбутнє", "Батьківщина" та "Європейська солідарність". Вони покинули залу.

Хто такий Віктор Федорченко?

Віктор Федорченко - представник партії "Слуга народу", забудовник, генеральний директор ТОВ "Будівельна виробничо-комерційна компанія "Федорченко".

З вересня 1985 року працював заступником начальника Сумського обласного управління побутового обслуговування населення Мінпобуту УРСР. У лютому 1990 року заснував ТОВ "ВКФ “Побутсервіс”. З грудня 2009 року стає генеральним директором ТОВ "Будівельна виробничо-комерційна компанія "Федорченко", яке створене на основі “Побутсервісу”.

У 2010 році балотувався до Сумської міської ради від Партії регіонів. У 2015 році - від партії “Наш край”. Однак не був обраний.

Що відомо

  • Під час сесії під Сумською облрадою сталася сутичка.
  • Перше засідання сесії Сумської обласної ради 8-го скликання відкрилося 3-го грудня зранку. До складу ради увійшли представники шести політичних партій.
  • Сумська обласна рада 8-го скликання: поіменний склад.
На початок