Юні боксери Донеччини вибороли призові місця на чемпіонаті Європи

Юні боксери Донеччини вибороли призові місця на чемпіонаті Європи ДонОДА

Боксери з Донецької області Олексій Боклах та Максим Рудик здобули "золото" і "срібло" на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів, який відбувся у Болгарії.

Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА

"У складі збірної України Донецьку область представили два переможці національної першості Максим Рудик із Маріуполя та Олексій Боклах із Селидового. Обидва провели по три поєдинки, за підсумками яких посіли призові місця", - сказано у повідомленні.

Також додають, що у змаганнях взяли участь спортсмени з 19 країн.

Олексій Боклах у ваговій категорії 63 кг переміг спортсмена з Молдови (з рахунком 5:0), у півфіналі здолав литовця (5:0), а у вирішальному поєдинку за "золото" роздільним рішенням суддів (3:2) переміг росіянина.

Максим Рудик у ваговій категорії 50 кг переміг спортсмена з Польщі (5:0), далі здобув дострокову перемогу у другому раунді над сербом, але у фіналі поступився росіянину.

У пресслужбі додають, що загалом збірна України з 13 спортсменів, виборола 20 медалей: 5 золотих, 4 срібних та 11 бронзових. Це другий показник серед усіх країн-учасниць.