Презентація книги про Тараса Прохаська на UA: КУЛЬТУРА

Презентація книги про Тараса Прохаська на UA: КУЛЬТУРА

Презентація книги про Тараса Прохаська на UA: КУЛЬТУРА

У середу, 2 грудня, відбудеться онлайн-презентація книги Тетяни Терен "Сотворіння світу. Сім днів з Тарасом Прохаськом". Презентація розпочнеться о 21:00 на сайті "Суспільне Культура", ютуб-каналі та фейсбук-сторінці суспільного телеканалу "UA: КУЛЬТУРА". У п’ятницю, 11 грудня о 22:05, глядачі побачать телеверсію презентації на телеканалі "UA: КУЛЬТУРА" та у розділі "Онлайн" на сайті "Суспільне Культура".

Під час онлайн-трансляції авторка Тетяна Терен і Тарас Прохасько розкажуть про створення книги, яка зображає найповніший портрет відомого українського письменника сучасності. Модераторкою презентації буде ведуча Мирослава Барчук. 

Тетяна Терен провела з письменником 7 днів і записала 7 різних інтерв'ю. Загалом вийшло 40 годин записаного матеріалу, над яким вона працювала цілий рік. За словами авторки, книга відкриє читачам  "сім різних Тарасів Прохаськів".

Презентація книги про Тараса Прохаська: Радіо Ніч на UA: КУЛЬТУРА

Письменник Тарас Прохасько

У книзі Тетяна Терен і Тарас Прохасько витворюють власну мапу із сімома важливими пунктами призначення. Вони роздумують про творення себе, про ландшафт, країну і світ, який нас формує. Приглядаються до рослин, тварин і людей. Намагаються зрозуміти й пояснити феномен творчості. За цю семиденну мандрівку вглиб самих себе вони проходять усі етапи Акту Творення, намагаючись збагнути на своєму рівні задум Творця.

Ведуча онлайн-презентації Мирослава Барчук не тільки модеруватиме розмову, а й ставитиме запитання від глядачів трансляції. Наприкінці презентації Тетяна Терен і Тарас Прохасько оберуть авторів найцікавіших запитань та подарують книжки з автографами.

Упродовж грудня відбудеться ще дві презентації книг із письменниками Юрієм Андруховичем та Сергієм Жаданом. 

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше