У середмісті Херсона триває ліквідація аварії на водогоні

У середмісті Херсона триває ліквідація аварії на водогоні

У середмісті Херсона триває ліквідація аварії на водогоні
Суспільне Херсон

2 грудня вночі, у середмісті Херсона, на водогоні сталась аварія. Витік з магістралі трапився на вулиці Перекопській від Ладичука до Суботи. Зранку працівники водоканалу почали ремонтні роботи.

За словами директора підприємства Михайла Чемериса, небезпека таких поривів у можливому просіданні грунту під дорогою. Зранку на вулиці Перекопській техніка та люди.

На ліквідації аварії працюють 6 слюсарів та інженер. Це стандартна бригада, розповідає очільник міського водоканалу Михайло Чемерис.

"Задіяні елосос, барова установка для того, щоб розпиляти асфальт і наша спецмашина, де знаходиться зварювальне устаткування, помпа і т.д. І ще чим тут характерна усунення аварійної ситуації, що грунт, який ми виймаємо, ми його змушені вивозити на деяку відстань, бо тут його немає де складати".

Через аварію у 50-ти приватних будинках та 13-тій школі, яка розташована поруч, зранку немає води, говорить директорка навчального закладу Ганна Перегняк:

"Оперативно поспілкувавшись з працівниками водоканалау одержали інформацію, що водопостачання відновлять, але у другій половині дня. Ми оперативно прийняли рішення скоротити уроки. Навчальний процес не зупиняли. Уроки сьогодні будуть по 30 хвилин".

У середмісті Херсона ліквідовують аварію на водогоні
Суспільне Херсон

Михайло Чемерис каже, роботи ускладнює те, що магістраль проходить центром вулиці Перекопської, а отже рух на цій ділянці ускладнений:

"Зараз ми намагаємось працювати з однієї сторони проїзної частини, але якщо уже до безпосередньо ліквідації аварії, на деякий час змушені будемо закрити. Завдання стоїть таке, щоб у максимально короткий час обмежити рух. Якщо можливість винайдеться, щоб хоч по одній зі сторін пропускати рух транспорту".

У середмісті Херсона ліквідовують аварію на водогоні
Суспільне Херсон

За словами очільника водоканалу, роботи будуть завершені 2 грудня близько 15-тої години.

Ксенія Сіліна, В'ячеслав Ходус.

Що відомо

  • 2 грудня у Херсоні на ділянці вулиці Перекопської тимчаcoвo перекриватимуть рух транcпoрту. Це пoв'язанo із витoкoм вoди з магіcтральнoгo вуличного трубoпрoвoду діаметром 100 мм.
На початок