Меган Маркл буде озвучувати мультфільми Disney

Меган Маркл буде озвучувати мультфільми Disney

Меган Маркл буде озвучувати мультфільми Disney Facebook The Royal Family

Дружина принца Гаррі американська акторка Меган Маркл уклала контракт з Disney, в рамках якого буде озвучувати героїв мультфільмів. Про це повідомляє британська газета The Times.

Зазначено, що гроші, які Маркл заробить від співпраці з Disney, перерахують благодійній організації Elephants Without Borders, яка займається захистом тварин від браконьєрів.

За даними Daily Mail, Маркл зробила перший запис перед Різдвом, за шість тижнів до офіційного візиту в Канаду. Times вказує, що, зокрема, через цю угоду королівська сім'я критикувала принца Гаррі й Меган Маркл.

Як відомо:

  • Принц Гаррі та Меган Маркл оголосили про намір скласти основні обов’язки, пов’язані з королівською сім'єю Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. У Букінгемському палаці наголосили, що остаточне рішення стосовно планів герцога та герцогині Сассекських поки ще не прийнято.
  • У мережі опублікували світлину королеви Єлизавети, зроблену під час зйомок різдвяної промови в Віндзорському замку. Її величність сидить на тлі прикрашеної ялинки, а праворуч від неї стоять фотографії членів монаршої родини. Проте там не було фото принца Гаррі, його дружини Меган і їхнього сина Арчі.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше