З'явився та зник: у містечку в Румунії знайшли металевий моноліт

З'явився та зник: у містечку в Румунії знайшли металевий моноліт

З'явився та зник: у містечку в Румунії знайшли металевий моноліт Twitter

У румунському містечку П'ятра-Нямц з'явився металевий моноліт, схожий на той, який зник з американської пустелі. Однак він вже встиг зникнути й звідси.

Про появу загадкового моноліту повідомив у Facebook мер міста П'ятра-Нямц Андрей Карабелеа.

"Наше місто знову потрапило під світову увагу, і цього разу це нічого страшного. Або, принаймні, немає причин для паніки тим, хто вважає, що у Всесвіті ще є життя. П'ятра-Нямц приймає таємничий об’єкт", – написав мер.

"Я здогадуюсь, що деякі неслухняні та моторошні підлітки-інопланетяни пішли з дому і почали садити металеві моноліти по всьому світу. Спочатку в штаті Юта, а потім у П’ятра-Нямц. Для мене велика честь, що вони обрали наше місто. Я б більше оцінив їх сміливий жест, якби вони дотримувались правил і законних кроків для отримання дозволу на будівництво. Ми спробуємо прояснити правову ситуацію з монолітом. Однак ми будемо терпимі до них, якщо нова мета залучить більше туристів", – додав він.

Однак моноліт з П’ятри-Нямц зник у ніч на неділю, з 28 на 29 листопада, так же загадково, як і з’явився, пише JurnalFM.

Що відомо

  • Загадковий металевий моноліт знайшли з пустелі у штаті Юта (США). Його випадково помітили під час польоту на гелікоптері. За кілька днів він зник з пустелі. Чиновники припустили, що моноліт могли виготовити художники в рамках артпроєкту або просто фанати "Космічної одіссеї".
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше